Бренд: HP
Краток опис: HP 15-fc0040nia (White), Процесор AMD Ryzen 5-7520U (4M Cache...
Достапност:
Шифра: 56477
Гаранција (дена): 1080
Редовна Цена: 29,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

25,999 Ден.
12 РАТИ: 2,232 Ден.
24 РАТИ: 1,149 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP 15-fc0040nia (White), Процесор AMD Ryzen 5-7520U (4M Cache, up to 4.3 GHz), Графичка карта AMD Radeon Graphics, Рам меморија 16GB 3200MHz DDR4, Диск 512GB SSD, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6" (1920x1080) , PN: 88X07EA
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка AMD Radeon
Процесор Ryzen 5
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home