Бренд: HP
Краток опис: Лаптоп HP 15-dw4246nia (Natural Silver ), - Процесор Intel C...
Достапност:
Шифра: 56273
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 38,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

33,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,417 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Лаптоп HP 15-dw4246nia (Natural Silver ), - Процесор Intel Core i7-1255U (12M Cache, up to 4.7GHz), Графичка карта Intel Iris Xe VGA , Рам меморија 16GB 3200MHz DDR4, Диск 512GB SSD, HD веб камера, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6" IPS (1920x1080) , , PN: 87C05EA
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка Intel Iris Xe
Процесор i7
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home