Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EHF6343FOK, Вградна стаклокерамичка плотна, без ра...
Достапност:
Шифра: 64470
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 605 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 303 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EHF6343FOK, Вградна стаклокерамичка плотна, без рамка, осветлени сензорски контроли на допир, 60цм, ЛЦД дисплеј, тајмер, една тродупла кружна зона, една дупла кружна зона, 2 единечни зони, stop+go копче за инстанто прекинување на готвењето и повторно продолжување, автоматско брзо загревање, заштита од деца, 6400W моќност
Инокс рамка Не
Контроли На допир
Тип на уред Стаклокерамичка Класична
Широчина 60цм