Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EHF6232FOK, Вградна стакло керамичка плотна, Без р...
Достапност:
Шифра: 73901
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 17,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 625 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 313 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EHF6232FOK, Вградна стакло керамичка плотна, Без рамка, ЛЕД Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Три зони на готвење од кои една е голема Paella зона, Заштита од деца, Индикатори за преостаната топлина, Автоматско исклучување со звучна сигнализација, Димензии 590 x 520 x 38 мм (60цм)
Инокс рамка Не
Контроли На допир
Тип на уред Стаклокерамичка Класична
Широчина 60цм