Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EES48200L, MaxiFlex 700 серија, Вградна машина за...
Достапност:
Шифра: 74147
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 34,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

27,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,167 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 584 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EES48200L, MaxiFlex 700 серија, Вградна машина за миење на садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, 60цм, Капацитет 14 комплети, AirDry систем за додавање свеж воздух при сушењето на садовите - во последната фаза од циклусот на миење вратата автоматски се отвора 10цм за да влезе свеж воздух, ЛЕД Дисплеј, 8 програми за миење, 3 температурни нивоа, QuickSelect специјален слајдер за оптимален избор на циклус за миење, BeamOnFloor светлосна индикација на подот за крај на програмата, AutoSense автоматско одредување на времетраење на миење и температура според количина на садови и степен на нечистотија, SENSOR CONTROL сензори за степен на валканост на водата и колишина на чинии, Time Manager, Електронски контроли, Автоматско исклучување, Тајмер за одложено миење, Трета горна млазница, Сателитска прскалка на дното, 5 нивоа на прскање, 3 кошници (Голема + Мала FlexiLift + горе фиока за прибор MaxiFlex), AQUA CONTROL систем за вода, 10.5 литри потрошувачка на вода по циклус, Бучност 46dB, А++ енергетска класа, Димензии 600 x 550 x 820мм
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не