Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EES47320L, 600 Satellite Clean, Вградна машина за ...
Достапност:
Шифра: 77851
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 35,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

28,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,209 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 605 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EES47320L, 600 Satellite Clean, Вградна машина за миење на садови, 60цм, Капацитет 13 комплети, ИНВЕРТЕР мотор, QuickSelect специјален слајдер за оптимален избор на циклус за миење, ЛЕД Дисплеј со електронски контроли, Сателитска прскалка на дното + 2 прскалки со 3 нивоа на прскање, 8 програми за миење, 3 температурни нивоа, Тајмер одложено миење, 2 корпи (Голема + 1 мала FlexLift + кошница за прибор), GlassCare System специјална нега на стакло, Air dry natural - природно сушење со автоматско отворање на вратата, AutoSense автоматско одредување на времетраење на миење и температура според количина на садови и степен на нечистотија, SENSOR CONTROL сензори за степен на валканост на водата и количина на чинии, Beam on Floor светлосна индикација на подот со зелена и црвена боја, AQUA CONTROL систем за контрола на водата, Автоматско исклучување, 9.9литри потрошувачка на вода, Бучност: 44dB, Нова Д енергетска класа, Димензии ШxДxВ 60 x 55 x 82цм
Дисплеј Да
Капацитет 13 комплети
Половично полнење Не
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не