Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EES27100L, Вградна машина за миење на садови, 60цм...
Достапност:
Шифра: 72570
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 30,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 959 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 480 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EES27100L, Вградна машина за миење на садови, 60цм, Капацитет 13 комплети, Инвертер мотор, QuickSelect специјален слајдер за оптимален избор на циклус за миење, ЛЕД Дисплеј, Сателитска прскалка на дното + 2 прскалки со 3 нивоа на прскање, 6 програми за миење, 2 температурни нивоа, Топла вода до 60 степени, Тајмер одложено миење, 2 кошници големи + мала FlexLift + кошница за прибор, Air dry natural - природно сушење со автоматско отворање на вратата, SENSOR CONTROL сензори за степен на валканост на водата и колишина на чинии, AQUA CONTROL систем за контрола на водата, Автоматско исклучување, 9.9 литри потрошувачка на вода, Бучност: 48dB, А+ енергетска класа, Димензии 60 x 55 x 82цм
Дисплеј Да
Енергетска класа А+
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не