Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EEC87315L, Вградна машина за миење на садови, Comf...
Достапност:
Шифра: 75680
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 79,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

64,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,709 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,355 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EEC87315L, Вградна машина за миење на садови, ComfortLift серија 800, 60цм, Капацитет 14 комплети, Comfort Lift подигнување на измиените садови без наведнување на корисникот, TFT Дисплеј, 8 програми за миење, 4 температурни нивоа, ИНВЕРТЕР МОТОР, QuickSelect специјален слајдер за оптимален избор на циклус за миење, Сателитска прскалка на дното + 3 прскалки со 5 нивоа на прскање, Дополнителна горна прскалка, Тајмер одложено миење, 1 долна кошница ComfortLift + 1 мала FlexLift + горна фиока за прибор MaxiFlex, 2 SoftSpikes за чаши, GlassCare System специјална нега на стакло, Автоматско исклучување, Air dry natural - природно сушење со автоматско отворање на вратата, AutoSense автоматско одредување на времетраење на миење и температура според количина на садови и степен на нечистотија, SENSOR CONTROL сензори за степен на валканост на водата и количина на чинии, Time Beam Идикациско светло на подот во две бои, AQUA CONTROL систем за контрола на водата, Автоматско исклучување, 11 литри потрошувачка на вода, Бучност: 42dB, Нова D енергетска класа, Димензии 60 x 57 x 82цм
Дисплеј Да
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не