Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux E4WMSTPN1, Пенкало за ултравучно третирање дамки, ...
Достапност:
Шифра: 55085
Редовна Цена: 4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 146 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 73 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux E4WMSTPN1, Пенкало за ултравучно третирање дамки, Вади и најтешки дамки, Облеката се третира пред процесот на перење, Се употребува заедно со вода и детергент