Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux E4OHTR31, Телескопски водилки, Димензии ВxШxД 500x...
Достапност:
Шифра: 55084
Редовна Цена: 2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,399 Ден.
12 РАТИ: 208 Ден.
24 РАТИ: 107 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux E4OHTR31, Телескопски водилки, Димензии ВxШxД 500x40x20 мм