Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" TUF Gaming VG249Q3A Gaming Monitor, 24-inch(23.8 inc...
Достапност:
Шифра: 57424
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 11,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 417 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 209 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS 24" TUF Gaming VG249Q3A Gaming Monitor, 24-inch(23.8 inch viewable), Full HD(1920x1080), 180Hz, Fast IPS, ELMB, 1ms (GTG), FreeSync Premium, Variable Overdrive, 99% sRGB, 90LM09B0-B01170