Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" ROG Swift Pro PG248QP NVIDIA G-SYNC Esports Gaming M...
Достапност:
Шифра: 34786
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 69,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

59,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,500 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,250 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS 24" ROG Swift Pro PG248QP NVIDIA G-SYNC Esports Gaming Monitor, 24.1-inch FHD, 540 Hz overclocked (above 360Hz), Esports-TN panel, NVIDIA Reflex Analyzer, ULMB 2, adjustable base, ESS codec, DisplayHDR 400, 90LM08T0-B01370