Бренд: HP
Краток опис: HP LaserJet MFP M236sdn ( LAN ) -, Printer, Scaner, Copier, D...
Достапност:
Шифра: 32649
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 11,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

10,599 Ден.
12 РАТИ: 919 Ден.
24 РАТИ: 473 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP LaserJet MFP M236sdn ( LAN ) -, Printer, Scaner, Copier, Duplex, ADF, LAN, Compact design, Print speed 29 ppm, Resolution 600x600, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Memory 32MB, Standard toner HP 136A ( up to 1000 pgs.), White & Gray - 9YG08A
Тип на Печатари MFP Laser