Бренд: Canon
Краток опис: CANON EOS R50 18-45 + 55-210 black, 24.2 Megapixels APS-C CMO...
Достапност:
Шифра: 12485
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 69,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

54,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,292 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,146 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANON EOS R50 18-45 + 55-210 black, 24.2 Megapixels APS-C CMOS sensor, Mirrorless camera,DIGIC X procesor, 4K uncropped movie at up to 30 fps oversampled from 6K,Dual Pixel CMOS AF II,ISO 100-32000, 12 fps Electronic First Curtain and 15 fps Electronic Shutter Continuous shooting,Advanced A+ Assist with expanded array of auto-compatible scenes,UVC/UAC compatibility for webcam and streaming, OLED color electronic viewfinder 0.5-inch,Bluetooth ,LP-E17 battery pack, 18-45mm and 55-210mm Lenses