Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal Jamie Oliver Home Cook E0142355, Црна боја, сад за го...
Достапност:
Шифра: 77913
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,199 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,299 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Tefal Jamie Oliver Home Cook E0142355, Црна боја, сад за готвење 18цм, 2.2 L, со стаклен капак, погодно за индукција, електрика, стакло керамика, гас