Бренд: ITIMAT
Краток опис: ITIMAT I-75HP, Миди електричен шпорет, Бела боја, Капацитет н...
Достапност:
Шифра: 77513
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

8,509 Ден.
12 РАТИ: 731 Ден.
24 РАТИ: 376 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ITIMAT I-75HP, Миди електричен шпорет, Бела боја, Капацитет на рерна 75л, Ветилатор за печење, Две рингли, Врата со двојно стакло, Внатрешно осветлување, Капиларен висококвалитетен термостат, Странични жичани водилки за тепсии, Вклучена 1 решетка и 2 длабоки тепсии, Покриен долен греач