Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH SMV4EVX00E, Серија 4, SMART Вградна машина за миење сад...
Достапност:
Шифра: 77723
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 49,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

42,529 Ден.
12 РАТИ: 3,651 Ден.
24 РАТИ: 1,879 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH SMV4EVX00E, Серија 4, SMART Вградна машина за миење садови, 60цм, HomeConnect со WiFi поврзување, Капацитет 12 комплети, ЛЕД Дисплеј, ИНВЕРТЕР мотор, 6 програми + 4 посебни функции, Трета кошница, Половично полнење, Info light светлосен показател на подот за крај на програмата, Тајмер, DossageAssist осигурува оптимални резултати на миење и потивка работа, Favourite функција - персонализирана функција со еден допир, EfficientDry автоматско отворање на вратата, Speed Perfect Plus, Vario Flex корпи, Vario Flex фиока, Rackmatic горна корпа прилагодлива по висина, Самочистечки филтер, AquaStop доживотна заштита од протекување вода, Бучност 44dB, Нова Ц Енергетска класа, Димензии 81.5x59.8x55 цм