Бренд: AOC
Краток опис: AOC FullHD LED Backlit Gaming Monitor 25G3ZM, Black/Red, 3-si...
Достапност:
Шифра: 32927
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 13,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

9,999 Ден.
12 РАТИ: 859 Ден.
24 РАТИ: 442 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
AOC FullHD LED Backlit Gaming Monitor 25G3ZM, Black/Red, 3-sided frameless, Panel Size: 24.5inch, Panel type: VA, Optimum resolution: 1920 x 1080, Refresh Rate: 240 Hz, Response time: 0.5 ms (MPRT), 1ms (GTG), Freesync Premium, Brightness: 300 cd/m2, SmartContrast: 80,000,000:1, Contrast ratio (typical): 3000:1, COLOUR SPACE (SRGB) CIE 1931 percent: 100percent, Signal Input: HDMI 2.0 (digital)x2, Display Port 1.2 (digital), Tilt: -5/23, Height Adjust (mm): 130mm, Swivel: -30/30, Pivot: Yes, Console Compatibility: 1920x1080 at 120Hz, 25G3ZM/BK