Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Deerma Garment Steamer DEM-HS300 EU, Освежувач за обле...
Достапност:
Шифра: 12463
Редовна Цена: 5,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,499 Ден.
12 РАТИ: 477 Ден.
24 РАТИ: 246 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Deerma Garment Steamer DEM-HS300 EU, Освежувач за облека на пареа, Боја сино црна, 1000W, спремен за користење за 30 сек, ги отстранува мирисите и ја освежува облеката, ги уништува бактериите,160мл резервоар за вода
Тип на пегла Освежувач за облека на пареа (Вертикална пегла)