Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Deerma DEM-FD15W EU, Електричен вентилатор, Бела боја...
Достапност:
Шифра: 76215
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,499 Ден.
12 РАТИ: 304 Ден.
24 РАТИ: 156 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Deerma DEM-FD15W EU, Електричен вентилатор, Бела боја, 5 перки, 3 брзини, Автоматско ротирање лево и десно, Моќност 40W, Димензии 40x40x123 цм