Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi BHR5596GL, СМАРТ Ласерски безжичен мерач на далечина с...
Достапност:
Шифра: 76409
Редовна Цена: 2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 105 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 53 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi BHR5596GL, СМАРТ Ласерски безжичен мерач на далечина со вграден Bluetooth, ЛЦД Дисплеј, Опсег од 0.05 до 40м, Можност за мерење во метри и стапки, Прецизност +/- 3мм, Вградена 370mAh батерија на полнење, USB C конектор за полнењем, Можност за поврзување со Mi Home апликација