Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W6 W945SB EE, ЕКСКЛУЗИВНА Машина за перење алишта с...
Достапност:
Шифра: 60965
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 49,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

39,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,667 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 834 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W6 W945SB EE, ЕКСКЛУЗИВНА Машина за перење алишта со ZEN technology Direct drive ИНВЕРТЕР мотор со ДОЖИВОТНА гаранција, Сребрена боја со црна врата, Капацитет 9кг, 1400 вртежи, ЛЦД Дисплеј, 9 програми + Специјални програми (овозможува меморирање на своја специјална програма), 6th Sense технологија - после одбирање на програмот машината со помош на сенозри и алгоритми ја препознава количината и типот облека и автоматски одбира температура вода и вртежи, Fresh Care + технологија нежно делување на пареата и покретите на барабанот овозможуваат до 6 часа свежи алишта после завршување на перењто, Опции за Хигиенска пареа и Освежувачка пареа, Брза програма, Бебе програма, Програма за волна, Тајмер за одложено перење, Бучност макс. 71dB, Заштита од деца, Нова Б енергетска класа, Димензии 60x64.3x85 цм