Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W2F HD624 X, Самостоечка Машина за миење садови, Ин...
Достапност:
Шифра: 77402
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

24,999 Ден.
12 РАТИ: 2,167 Ден.
24 РАТИ: 1,115 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W2F HD624 X, Самостоечка Машина за миење садови, Инокс, 6th Sense технологија, 60цм, 14 комплети, 9 програми, ЛЦД Дисплеј, 10 години гаранција против корозија, Тајмер до 24 часа, Половично полнење, Flexi Space модуларни корпи, Прилагодлива горна корпа + одвоива од машината, Директен приклучок за ропла вода до 60 степени, Брза програма, Програма за самочистење, Опција за таблета, Звучен сигнал за крај на циклусот, Заштита од деца, Бучност 44dB, Заштита од прелевање, Потрошувачка на ел.енергија на 100 циклуси 95 kWh, Нова Е енергетска класа, Димензии 85x60x59 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Капацитет 14 комплети
Половично полнење Да
Тип на мотор Стандарден
Трета корпа Не
Широчина 60цм