Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FWDG 861483E WV EU N, Машина за перење и сушење али...
Достапност:
Шифра: 60594
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

25,995 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,084 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 542 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FWDG 861483E WV EU N, Машина за перење и сушење алишта со Инвертер мотор со 10 години гаранција, бела боја, 6th Sense Fresh care + серија, ЛЦД Дисплеј, 8кг перење/6кг сушење, 1400 вртежи, Steam care програм за пареа, тајмер, Soft move нежно движење на облеката во барабанот, 14 програми, заклучување од деца, Бучност 55dB, А енергетска класа, 85x59.5x54 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Капацитет 8+6 кг
Тип на мотор Инвертер