Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FFD 11469 BV EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕ...
Достапност:
Шифра: 60894
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 39,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

32,129 Ден.
12 РАТИ: 2,758 Ден.
24 РАТИ: 1,419 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FFD 11469 BV EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР И ПАРЕА, Црна врата, Капацитет 11кг, 1400 вртежи минута, Екстра Голем ЛЦД Дисплеј, 14 програми, 6th Sense технологија - после одбирање на програмот машината со помош на сензори и алгоритми ја препознава количината и типот облека и автоматски одбира температура вода и вртежи, Fresh Care + технологија нежно делување на пареата и покретите на барабанот овозможуваат до 6 часа свежи алишта после завршување на перењто, Тајмер за одложен старт, Програма 30мин брзо перење, Програма за волна, Опции за Хигиенска пареа и Освежувачка пареа, Заклучување од деца, Бучност 52-76dB, Нова А енергетска класа, Димензии ВxШxД 84.5x59.5x60.5 цм