Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AMW 435/IX, Вградна микробранова печка, Инокс, ЛЦД ...
Достапност:
Шифра: 69331
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 18,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

15,919 Ден.
12 РАТИ: 1,367 Ден.
24 РАТИ: 704 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL AMW 435/IX, Вградна микробранова печка, Инокс, ЛЦД Дисплеј, 22л капацитет, 750W, ротирачка чинија 25цм, електронски контроли, тајмер, 4 температурни позиции, заклучување од деца, 3Д дистрибуција на брановите, 38.5x59.5x32 цм
Боја Сребрена/Инокс
Грил Не
Капацитет 23л