Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKZ9 6270 IX, Вградна фурна со Пиролиза, Инокс, ЛЦД...
Достапност:
Шифра: 70974
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 29,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

25,519 Ден.
12 РАТИ: 2,191 Ден.
24 РАТИ: 1,127 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL AKZ9 6270 IX, Вградна фурна со Пиролиза, Инокс, ЛЦД Дисплеј, 6th Sense технологија, Систем на самочистење со Пиролиза, Турбо Вентилатор, 16 функции, 73л капацитет, 3 Cook - истовремено печење 3 вида храна без мешање на аромите, Ready 2 cook - систем за загревање на фурната инстантно со помош на единствен систем за дитрибуција на топлиот воздух, Меко затворање на вратата, Телескопски водилки, Инокс кој не остава отпечатоци од прсти, Двојно стакло на вратата, Грил и Турбо грил, Тајмер, Електронско прилагодување на температурата, Функција за одмрзнување, Долен греач, Заштита од деца, А+ енергетска класа, 59.5x59.5x56.4 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Начин на чистење Пиролиза
Турбо вентилатор Да