Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKT 8900/BA, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, ...
Достапност:
Шифра: 76435
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 18,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

13,789 Ден.
12 РАТИ: 1,184 Ден.
24 РАТИ: 609 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL AKT 8900/BA, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Сензорски контроли на допир со директно бирање на саканата температура, Тајмер, 4 грејни зони од кои една тројна зона, Функција за топење на ниски температури, Индикатор за вклучена плоча, Индикатор за преостаната топлина, Zero Gap - нула растојание при вградување, Заклучување од деца, 4.6x58x51 цм
Инокс рамка Не
Контроли На допир
Тип на уред Стаклокерамичка Класична
Широчина 60цм