Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKT 8090/NE, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, ...
Достапност:
Шифра: 70330
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 14,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

10,999 Ден.
12 РАТИ: 944 Ден.
24 РАТИ: 486 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL AKT 8090/NE, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Без рамка, Сензорски контроли на допир, 4 грејни зони, Индикатор за преостаната топлина, Тајмер, Заклучување од деца, 4.6x58x51 цм
Инокс рамка Не
Контроли На допир
Тип на уред Стаклокерамичка Класична
Широчина 60цм