Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKR 685/1 IX, Оџак Аспиратор, Инокс, 60цм, 2 светил...
Достапност:
Шифра: 69245
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 11,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

9,849 Ден.
12 РАТИ: 846 Ден.
24 РАТИ: 435 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL AKR 685/1 IX, Оџак Аспиратор, Инокс, 60цм, 2 светилки, 3 брзини, капацитет 416м3, мехнанички команди, 56.6-87x59.8x45
Боја Сребрена/Инокс
Тип на уред Оџак/Кос/Модерен/T shape
Широчина 60цм