Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKP 745 NB, Вградна фурна, Црна, ЛЦД Дисплеј, Копчи...
Достапност:
Шифра: 70213
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

14,995 Ден.
12 РАТИ: 1,287 Ден.
24 РАТИ: 663 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL AKP 745 NB, Вградна фурна, Црна, ЛЦД Дисплеј, Копчиња на вовлекување Push in Push out, SmartClean технологија на специјални самочистечки ѕидови со помош на пареа Хидролиза, Турбо Вентилатор, 8 функции, 65л капацитет, Телескопски водилки, Материјал кој не остава отпечатоци од прсти, Двојно стакло на вратата, Грил и Турбо грил, Тајмер, Механичко прилагодување на температурата, Функција за одмрзнување, Долен греач, Двојно стакло на вратата, А енергетска класа, 59.5x59.5x56.4 цм
Боја Црна
Дисплеј Да
Начин на чистење Аквализа/Хидролиза
Турбо вентилатор Да