Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WSFE 2B19 EU, Самостоечка Машина за миење садови, б...
Достапност:
Шифра: 72337
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 26,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,995 Ден.
12 РАТИ: 1,631 Ден.
24 РАТИ: 839 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WSFE 2B19 EU, Самостоечка Машина за миење садови, бела, 45цм, 10 комплети, 5 програми, тајмер, Половично полнење, самочистечки филтер, телескопски систем на извлекување на корпата, Потрошувача на вода по циклус 11.5л, Потрошувачка на ел. енергија 238 kWh, Бучност 49дб, Нова Ф енергетска класа, Димензии 85x45x59 цм
Боја Бела
Дисплеј Не
Енергетска класа А+
Тип на мотор Стандарден
Трета корпа Не
Широчина 45цм