Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WIC 3C33 PFE, Вградна машина за миење садови со ИНВ...
Достапност:
Шифра: 74052
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

24,999 Ден.
12 РАТИ: 2,146 Ден.
24 РАТИ: 1,105 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WIC 3C33 PFE, Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, 6th Sense технологија, 60цм, ЛЦД Дисплеј, 14 комплети, 8 програми, Половично полнење, Natural dry - систем за сушење на садовите со автоматско отворање на вратата, Половично полнење, 10 години гаранција против корозија, Тајмер за одложено миење, Интелигентни сензори кои постојано вршат процена на валканост и количина на садови и со тоа ги прилагодуваат потребните ресурси за идеално миење, 3 прскалки во внатрешноста, Прилагодлива горна корпа, Light on floor светлосен индикатор на подот за завршеток на програмата, Power clean - Супер моќни прскалки во задниот дел за чистење најтешки нечистотии и за чистење лонци, тепсии и тави со силен млаз, Самочистечки филтер, Потрошувачка на вода 9.5л по циклус, Годишна потрошувачка на ел. енергија 238 kWh, Бучност 43dB, Димензии 82x59.8x55.5 цм, нова Д енергетска класа
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не