Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WI 7020 P, Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТ...
Достапност:
Шифра: 73945
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 27,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

24,999 Ден.
12 РАТИ: 2,146 Ден.
24 РАТИ: 1,105 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WI 7020 P, Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, 6th Sense технологија, 60цм, ЛЦД Дисплеј, 14 комплети, 8 програми, Половично полнење, 10 години гаранција против корозија, Тајмер за одложено миење до 12 часа, Прилагодлива висина на горната корпа, Natural dry - автоматстко отворање на вратата после завршување на циклусот, Power clean систем за чистење лонци, тепсии и тави со силен млаз, Самочистечки филтер, Бучност 46dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 266kWh, Годишна потрошувачка на вода 9.5л, Нова Е енергетска класа, Димензии 82x59.8x55.5 цм
Дисплеј Да
Енергетска класа Е
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не