Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WFO 3T142 X, Самостоечка Машина за миење садови со ...
Достапност:
Шифра: 74047
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 37,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

29,999 Ден.
12 РАТИ: 2,575 Ден.
24 РАТИ: 1,325 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WFO 3T142 X, Самостоечка Машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, Инокс, 6th Sense технологија, 60цм, 14 комплети, 10 програми, ЛЦД Дисплеј, 10 години гаранција против корозија, Дигитален тајмер до 24 часа, Половично полнење, Multizone функција - Ви овозможува да одберете миење само во долна или само во горна корпа, Автоматско отворање на вратата после завршеток на програмата, 2 корпи, Прилагодлива горна корпа, Корпа за прибор, 3 прскалки, Самочистечки филтер, Заштита од деца, Бучност 42dB, Overflow технлогија за заштита од протекување, Нова Д енергетска класа, Димензии 85x59x59 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не
Широчина 60цм