Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WFO 3O32 N P X, Самостоечка Машина за миење садови ...
Достапност:
Шифра: 74114
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 37,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

26,999 Ден.
12 РАТИ: 2,318 Ден.
24 РАТИ: 1,193 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WFO 3O32 N P X, Самостоечка Машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, Инокс, 6th Sense технологија за миење без претперење, 60цм, 14 комплети, 10 програми, ЛЦД Дисплеј, 10 години гаранција против корозија, Дигитален тајмер 24 часа, Половично полнење, Power clean Pro систем за чистење лонци, EXTRASPACE револуционерно управување со просторот во долниот дел каде можете да добиете уште 10 комплети плус, Flexispace модуларни корпи, Natural Dry Автоматско отворање на вратата после завршеток на програмата, Прилагодлива горна корпа, Корпа за прибор, Заштита од деца, Бучност 42dB, Overflow технлогија за заштита од протекување, Нова Д енергетска класа, Димензии 85x60x59 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Енергетска класа Д
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не
Широчина 60цм