Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WFC 3C42 P X, Самостоечка Машина за миење садови со...
Достапност:
Шифра: 74050
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 28,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

23,999 Ден.
12 РАТИ: 2,060 Ден.
24 РАТИ: 1,060 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WFC 3C42 P X, Самостоечка Машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, Инокс, 6th Sense технологија, 60цм, 14 комплети, 8 програми, ЛЦД Дисплеј, 10 години гаранција против корозија, Тајмер до 24 часа, Половично полнење, 2 корпи, Power clean систем за чистење лонци, Автоматско отворање на вратата после завршеток на програмата, Multizone функција - Ви овозможува да одберете миење само во долна или само во горна корпа, Прилагодлива горна корпа, Самочистечки филтер, Заштита од деца, Бучност 42dB, Aquastop технлогија, Годишна потрошувачка на ел.енергија 214 kWh, Нова Д енергетска класа, Димензии 85x60x59 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не
Широчина 60цм