Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WBC 3C26 X, Полувградна машина за миење садови со И...
Достапност:
Шифра: 70976
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена:
26,999 Ден.
12 РАТИ: 2,250 Ден.
24 РАТИ: 1,125 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WBC 3C26 X, Полувградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, Инокс/Црн преден панел со ЛЦД Дисплеј, 6th Sense технологија, 60цм, 14 комплети, 8 програми, 3 температури, Половично полнење, 10 години гаранција против корозија, 24 часовен Тајмер, Прилагодлива висина на горната кошница, Отстранлива горна корпа, самочистечки филтер, 10 години гаранција против корозија, Бучност 46dB, Потрошувачка на вода 9.5л во Еко циклус, Нова Е енергетска класа, Димензии 82x59.7x55.5 цм,
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не