Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W8 W946WB EE, ЕКСКЛУЗИВНА Машина за перење алишта F...
Достапност:
Шифра: 60698
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 49,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

42,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,792 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 896 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W8 W946WB EE, ЕКСКЛУЗИВНА Машина за перење алишта Fresh care +, 6th Sense ZEN technology Direct drive ИНВЕРТЕР мотор со ДОЖИВОТНА гаранција, Капацитет 9кг, Ултра голема Црна врата, Голем ЛЦД Дисплеј, 1400 вртежи, AutoDose автоматски систем за дозирање кој овозможува до 26 циклуси без дополна на детергент, PRECISION CLEAN технологија за отстранување дамки, WATERSAVE напредна технологија која заштедува до 59% вода така што го центрира млазот вода директно на алиштата како водопад, Тајмер, 9 програми + Специјални програми (овозможува меморирање на своја специјална програма), Бучност 71dB, Заштита од деца, Нова A енергетска класа, Димензии 60x64.3x84.5 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Капацитет 9кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење