Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W7 OM4 4S1 P, W колекција Вградна фурна со пареа и ...
Достапност:
Шифра: 72448
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 34,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

33,999 Ден.
12 РАТИ: 2,918 Ден.
24 РАТИ: 1,502 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W7 OM4 4S1 P, W колекција Вградна фурна со пареа и Пиролиза MADE IN ITALY, Инокс отпорен на отпечатоци од прсти, ЛЦД Дисплеј, Целсоно електронски контроли на допир, 8 програми + 3 програми за готвење на пареа, Тајмер, Soft closing Меко затворање на вратата, Телескопски водилки, Самочистење со помош на Пиролиза, Капацитет 73 литри, Турбо вентилатор, Cook 4 систем на подговтовка на 4 различни видови храна истовремено без мешање мириси, 5 положби на полиците, Ready 2 cook - систем за загревање на фурната инстантно со помош на единствен систем за дитрибуција на топлиот воздух, Врата со четвороструко стакло, Вантрешно целосно стакло на вратата за лесно чистење, Вклучени 2 тепсии, Потрошувачка на ел. енергија по циклус 0.91 kWh, А+ енергетска класа, 59.5x59.5x56.4 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Начин на чистење Пиролиза
Турбо вентилатор Да