Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL TDLRB 7232BS EU, Машина за перење со горно полнење ...
Достапност:
Шифра: 77404
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 37,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

32,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,375 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 688 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL TDLRB 7232BS EU, Машина за перење со горно полнење со ИНВЕРТЕР мотор DIRECT DRIVE со ZEN технологија со 20 години гаранција, бела боја, Голем ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1200 вртежи, 6th Sense технологија - после одбирање на програмот машината со помош на сензори и алгоритми ја препознава количината и типот облека и автоматски одбира температура вода и вртежи, Hygiene 60 програма, Tајмер за одложено перење, Автоматско подигнување на барабанот на крај на перење за полесно вадење алишта, Нежно отворање на вратата, Fresh Care технологија, АКВАСТОП Заштита од прелевање вода, Заклучување од деца, 14 програми, Бучност макс. 72dB, Потрошувачка на ел. енергија на циклуси 69kWh, Потрошувачка на вода во Еко циклус 45л, Нова Д енергетска класа, Димензии ВxШxД 90x40x60 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Капацитет 7кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Горно полнење