Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL TDLR7231BS, Машина за перење со горно полнење со ИН...
Достапност:
Шифра: 77804
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 31,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

26,999 Ден.
12 РАТИ: 2,340 Ден.
24 РАТИ: 1,204 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL TDLR7231BS, Машина за перење со горно полнење со ИНВЕРТЕР мотор, Бела боја, Голем ЛЦД Дисплеј, Капацитет 7кг, 1200 вртежи, 6th Sense технологија - после одбирање на програмот машината со помош на сензори и алгоритми ја препознава количината и типот облека и автоматски одбира температура вода и вртежи, Hygiene 60 програма, Брз програм, Програм за обоени алишта, Програм за волна, Tајмер за одложено перење, Автоматско подигнување на барабанот на крај на перење за полесно вадење алишта, Нежно отворање на вратата, Fresh Care технологија обезбедува едноставна центрифуга на крај на перењето за Вашите алишта да се свежи суви и спремни веднаш, Заштита од прелевање вода, Заклучување од деца, Бучност макс. 78dB, Потрошувачка на ел. енергија на 100 циклуси 69kWh, Потрошувачка на вода во Еко циклус 45л, Нова Д енергетска класа, Димензии ВxШxД 90x40x60 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Капацитет 7кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Горно полнење