Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL TDLR 55020S EU/N, Машина за перење со горно полнење...
Достапност:
Шифра: 73776
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 21,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

17,995 Ден.
12 РАТИ: 1,545 Ден.
24 РАТИ: 795 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL TDLR 55020S EU/N, Машина за перење со горно полнење, бела боја, 5.5кг, 1000 вртежи, 5 години гаранција на моторот, Тајмер, 14 програми, Fresh Care технологија, Потрошувачка на ел. eнергија по циклус 0.82kWh, Потрошувачка на вода годишно 8000л, Бучност 60dB, Нова Е енергетска класа, Димензии ВxШxД 90x40x60 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1000
Дисплеј Не
Енергетска класа А++
Капацитет 5кг
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Горно полнење