Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL PROFESSIONAL ADN140 W, Професионален Фрижидер за од...
Достапност:
Шифра: 75444
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 32,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

29,999 Ден.
12 РАТИ: 2,575 Ден.
24 РАТИ: 1,325 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL PROFESSIONAL ADN140 W, Професионален Фрижидер за одржување со стаклена врата, Бел со Предна алуминиумска рамка, Капацитет 125 литри, Идеален за пабови, ресторани, канцеларии, Двојно стакло на вратата, Прилагодливи ногарки и полици, Механички контроли, Внатрешно осветлување, Реверзибилна врата, Температурен опсег на работа од 0 до 10 степени, Автоматско одмрзнување, Димензии ВxШxД 850x600x560 мм
Боја Бела
Диспанзер за вода Не
Дисплеј Не
Енергетска класа Ц
Технологија на ладење Direct cooling
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Само одржување/ладење