Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FFWDB 864349 BV EE, Машина за перење и сушење алишт...
Достапност:
Шифра: 60828
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 35,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

32,999 Ден.
12 РАТИ: 2,833 Ден.
24 РАТИ: 1,458 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FFWDB 864349 BV EE, Машина за перење и сушење алишта со Инвертер мотор со 10 години гаранција, MADE IN ITALY, Бела боја со црна врата, 6th Sense Fresh care + серија, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 8кг перење/6кг сушење, 1400 вртежи, Steam care програм за пареа, тајмер, Soft move нежно движење на облеката во барабанот, 45 минути пере и суши програма, Dry Only програма за сушење без перење, Програм за волна, Тајмер за одложено перење и сушење, Заклучување од деца, Макс. Бучност 75dB, Нова Д енергетска класа, 85x59.5x54 цм