Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FFT M11 9X2BY EE, Кондензациска машина за сушење ал...
Достапност:
Шифра: 74986
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 44,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

39,999 Ден.
12 РАТИ: 3,433 Ден.
24 РАТИ: 1,767 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FFT M11 9X2BY EE, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМПА, Црна врата, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 9кг, Sense Инвертер мотор, Fresh care + задржување на свежината на алиштата и до неколку часа после завршетокот на сушење, 15 програми, Опција против гужвање алишта, Тајмер до 24 часа, Автоматско чистење на филтерот, Woolmark Blue сертификат за зачувување на изгледот при сушење на волнени ткаенини, Индикатори за полн резервоар, за крај на циклус и за затнат филтер, Заштита од пресушување, Бучност 64dB, А++ енергетска класа, Димензии 85x60x65 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Капацитет 9кг
Начин на работа Кондензациски
Топлинска пумпа Да