Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FFS 7238 W EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР ...
Достапност:
Шифра: 60563
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 24,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

16,995 Ден.
12 РАТИ: 1,459 Ден.
24 РАТИ: 751 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FFS 7238 W EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР И ПАРЕА, Fresh Care + технологија, Капацитет кг, 1200 вртежи минута, ЛЦД Дисплеј, 11 програми, Освежувачка пареа, Colours 15 програма за перење на алишта на 15 степени со иста ефикасност како да се перени на 40 степени, Бучност 51dB, А+++ енергетска класа, Димензии ВxШxД 84.5x59.63x цм
WiFi/Smart Не
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење