Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FFD 9458 BV EE, ЕКСКЛУЗИВНА 6th sense Машина за пер...
Достапност:
Шифра: 60764
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

24,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,042 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 521 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FFD 9458 BV EE, ЕКСКЛУЗИВНА 6th sense Машина за перење, Црна врата XXL, Екстра Голем ЛЦД Дисплеј, Капацитет 9кг, 1400 вртежи, ИНВЕРТЕР МОТОР, 13 програми, 6th sense технологија на интелигентни сензори за прилагодување на ресурсите според количината и видот на алиштата, Fresh Care + технологија, Steam Hygiеne опција за пареа, Steam Refresh ја освежува облеката и елиминира непријатни мириси без перење, Тајмер за одложено перење, Заклучување од деца, Нова Б енергетска класа, Димензии 85x60x63 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Капацитет 9кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење