Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FFD 8458 BCV EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕ...
Достапност:
Шифра: 60670
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 27,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

23,995 Ден.
12 РАТИ: 2,060 Ден.
24 РАТИ: 1,060 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FFD 8458 BCV EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР, Црна врата + Инокс, Fresh Care + технологија, Капацитет 8кг, 1400 вртежи минута, ЛЦД Дисплеј, 14 програми, Baby програма, Опции за Хигиенска пареа и Освежувачка пареа, 6th sense сензори за автоматско прилагодување на ресурсите според количината и типот на алишта со што се заштедува до 50% енергија и време, Бучност 52dB, Нова Б енергетска класа, Димензии ВxШxД 84.5x59.5x63 цм
WiFi/Smart Не
Боја Црна
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Енергетска класа Б
Капацитет 8кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење