Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FFB 8458 BV EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР...
Достапност:
Шифра: 60904
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 26,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

20,689 Ден.
12 РАТИ: 1,776 Ден.
24 РАТИ: 914 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FFB 8458 BV EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР И ПАРЕА, Црна врата, Капацитет 8кг, 1400 вртежи минута, ЛЦД Дисплеј, 13 програми, Fresh Care + технологија ( до 6 часа свежа облека и по завршетокот на циклус за перење со помош на пареа и повремено вртење на барабанот), Опции за Хигиенска пареа и Освежувачка пареа со што се избегнува гужвање на алиштата, Colours 15 програма за перење на алишта на 15 степени со иста ефикасност како да се перени на 40 степени, 6th sense сензори за автоматско прилагодување на ресурсите според количината и типот на алишта со што се заштедува до 50% енергија и време, Бучност макс. 78dB, Нова Б енергетска класа, Димензии ВxШxД 84.5x59.5x63 цм